O mně

Je mi 50 let, mám 3 syny: Pavel (1991), Petr (1994), Martin (2005)

Vystudoval jsem techniku na Západočeské Univerzitě (Ing.) a na Pittsburgh University v USA (Executive M.B.A.) ekonomiku firem a korporací. Jsem ekonom, podnikatel a investor, pracoval jsem na vysokých postech jako výkonný ředitel u mezinárodních firem a korporací, jsem spolumajitel farmy Milknatur v Líních u Plzně (výrobce mléka, masa a regionálních potravin), mluvím plynně anglicky, celoživotní záliba je sport, a kdo mě zná tak ví, že vše dělám naplno a v životě hraji fair play.

Více o mě na odkazech  Vzdělání  &  Kariéra  &  cz.LinkedIn.com

Vyznávám slušnost, osobní čest, hrdost, kulturu projevu a jednání, především pak úctu ke každému člověku. Nesnáším pomluvy, intriky, lži a podvody. Proto si teď v české politice připadám jako Alenka v říši divů. Přesto věřím, že politika se dá dělat slušně, jako služba zemi a národu, ve kterém žijeme.

Byl jsem v letech 2013-17 poslancem parlamentu ČR. V Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR jsem byl Místopředsedou Zahraničního výboru, členem Hospodářského výboru, místopředsedou Podvýboru pro potraviny a živočišnou výrobu. Členem delegace do Parlamentního shromáždění NATO, kde jsem byl členem Politického výboru, Výboru pro ekonomii a bezpečnost, Podvýbor pro transatlantické hospodářské vztahy a Zvláštní skupiny pro Středomoří a Blízký východ.

Foto ke stažení:

Pavel Sramek foto1      Pavel Sramek foto3 FMR_staying (852x1280) FMR_thinking (852x1280) FMR_5550